Przeprowadzka Gdynia Zduńska Wola

Przeprowadzka Gdynia Zduńska Wola

Przeprowadzka Gdynia Zduńska Wola. Organizujemy przeprowadzki międzymiastowe na terenie kraju. Przeprowadzamy mieszkania, biura, firmy, sklepy, magazyny, piwnice, garaże, strychy. W ramach usługi relokacja mienia. Zapewniamy profesjonalny zespół pracowników do zabezpieczenia i przygotowania mebli na czas transportu. Po spakowaniu mebli, znosimy je do samochodu, zabezpieczamy pasami i przewozimy. Na miejscu docelowym, wszystko wnosimy i rozstawiamy według Państwa planu. Posiadamy niezbędne materiały, zabezpieczające Państwa mienie na czas przejazdu z punktu A do punktu B. Po wcześniejszym ustaleniu, jeżeli zajdzie taka konieczność oczywiście. Ustalamy jaka będzie potrzebna ilość i wielkość kartonów.

Prawdopodobnie kilka dni przed rozpoczęciem pracy, będą potrzebne kartony do przeprowadzki, taśmy czy folie. Do rzetelnej wyceny przeprowadzki, niezbędny jest kontakt telefoniczny lub wizyta na miejscu przeprowadzki. Jest bardzo dużo zleceń, które z pozoru wydają się łatwe do realizacji, niestety często po wstępnym zapoznaniu się ze zleceniem, może zachodzić potrzeba użycia dodatkowych środków. W przeciwieństwie do lekkich mebli, zakupionych w markecie i złożonych z paczki, które w razie potrzeby można rozłożyć. Meble antyczne, niejednokrotnie są klejone, ciężkie i z delikatnymi zdobieniami, w związku z tym, wymagają przede wszystkim szczególnego potraktowania.  W wyjątkowych sytuacjach niezbędny może się okazać podnośnik hydrauliczny. Oględziny, pozwalają na dokładne omówienie kolejnych etapów, ustalenie niezbędnych i potrzebnych środków. Reasumując, przy dużej przeprowadzce, prawie zawsze musimy się spotkać i wycenić przedmiot zlecenia na miejscu.

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe wykonywane przy okazji relokacji, to najczęściej odbiór niepotrzebnych rzeczy ( stare kanapy, szafy, segmenty, fotele, stoły) i przewóz do zakładu utylizacji. Przede wszystkim dotyczy to odpadów o dużych gabarytach, ale również odbieramy sprzęt agd i rtv (lodówki, pralki, kuchenki, telewizory, komputery, monitory). Kolejną usługą dodatkową, jest możliwość montażu oświetlenia na suficie lub ścianie, wiercenie kołków do zawieszenia obrazów lub uchwytów pod telewizor. Godnym uwagi jest fakt, iż wielu zadowolonych klientów, ponownie nas wzywa do prac, nie tak skomplikowanych logistycznie jak przeprowadzka. Jednak wymagających doświadczenia i wiedzy z zakresu elektryki, hydrauliki i wykończenia wnętrz. Przykładem tu może być wniesienie zmywarki i jej instalacja czy dowóz nowej sypialni i montaż lub wniesienie wolnostojącego kominka i podłączenie do instalacji kominowej.

Przeprowadzka Gdynia Zduńska Wola
Przeprowadzka Gdynia Zduńska Wola