Przeprowadzki Chylonia

Przeprowadzki Gdynia

Relokacje mieszkań i biur

Przeprowadzki Chylonia to kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur. Organizujemy kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur na terenie miasta Gdynia w dzielnicy Chylonia. Od mieszkańców następujących ulic: Morska, Chylońska, Kartuska, Hutnicza, Pucka, Wiejska, Wejherowska, Gniewska, Tczewska, Brodnicka, Starogardzka, Wieżycka, Osowska, Swarzewska, Rozewska, Raduńska, Helska, Krokowska, Chełmińska, Łebska, Masztowa, Wioślarska, Pontonowa, Pustki, Świecka, Krzywa, Gospodarska, Południowa, Ustronie, Kcyńska, Mylna, Żwirowa, Murarska, Szubińska, Piaskowa, Zbożowa, Owsiana, Malarska. Nie pobieramy opłaty za podstawienie samochodu. Cennik przeprowadzki obejmuje tylko opłatę za przepracowany czas.

Przeprowadzki Chylonia
Przeprowadzki Chylonia

Obszar działalności

Obszar naszej działalności to głównie Gdynia, trójmiasto i okolice. Jesteśmy gotowi, także na przeprowadzki międzymiastowe. Posiadamy niezbędny sprzęt do relokacji Państwa mienia (wózki, pasy, kosze, kartony, folie, taśmy). Zrealizowaliśmy kilka tysięcy przeprowadzek, wszystkie zakończone sukcesem i zadowoleniem klientów. Wykonujemy przeprowadzki dużych i małych mieszkań, biur, sklepów, magazynów. Przeprowadzamy nie tylko całe mieszkania, ale też realizujemy mniejsze, pojedyncze transporty. Dotyczy to szczególnie takich rzeczy jak: lodówka, pralka, zmywarka, kuchnia, telewizor, kanapa, sofa, fotel, komoda, szafa, stół itp.

Transport Chylonia
Transport Chylonia

Transport Chylonia

Przewóz np. lodówki wygląda tak, że wysyłamy samochód i 2 osoby do wnoszenia. Owijamy sprzęt folią, znosimy do samochodu, ustawiamy w pionie i przypinamy pasami na czas przewozu. Po dowiezieniu na miejsce, wnosimy do mieszkania, rozpakowujemy i nie podłączamy. Lodówki agregatowe powinny odstać ok. 2 godzin. nie podłączone do prądu. Przewiezienie np. dużych szaf to operacja najczęściej polegająca na całkowitym rozłożeniu szafy, a po wykonaniu przewozu, ponownym jej złożeniu. Oczywiście nie wszystkie szafy wymagają rozłożenia, ale o tym decydujemy na miejscu, po zapoznaniu się z budową danego mebla.

Wnoszenie mebli Chylonia
Wnoszenie mebli Chylonia

Przeprowadzki Chylonia

Przeprowadzki mieszkań i firm
Przeprowadzki mieszkań i firm

Ważnym aspektem jest to, iż świadczymy także usługi dodatkowe, wnoszenie mebli i sprzętu agd, wnoszenie ciężkich przedmiotów, montaż i demontaż mebli. Wywóz niepotrzebnych mebli do zakładu utylizacji. Instalacja sprzętu agd i rtv. Zorganizujemy również przeprowadzkę międzynarodową na terenie UE. Z pewnością zapewniamy doskonale wyszkolony zespół pracowników do załadunku i rozładunku Państwa mienia. Większość pracowników jest razem z nami od początku działalności. Każda kolejna przeprowadzka jest dla nas wyzwaniem i zarazem okazją do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji. Ze względu na fakt, iż często w trakcie przeprowadzki pojawia się konieczność wiercenia otworów na obrazy, półki czy uchwyt na telewizor. To my z pewnością jesteśmy przygotowani na taką okoliczność, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt. Przede wszystkim mamy doświadczenie i wiedze do podłączenia pralki, zmywarki, lodówki, sprzętu biurowego (kserokopiarki, drukarki, monitory, komputery).