Przeprowadzki Gdynia Działki Leśne

Przeprowadzki Gdynia Dzielnice

Przeprowadzki Gdynia Działki Leśne

Przeprowadzki Gdynia Działki Leśne to kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów i biur. Organizujemy profesjonalne relokacje na terenie miasta Gdynia w dzielnicy Działki Leśne. Od mieszkańców następujących ulic: Wolności, Kołobrzeska, Elbląska, Sztumska, Szczecińska, Tatrzańska, Podlaska, Karpacka, Urszulanek, Słupecka, Warszawska, Pomorska, Zakopiańska, Nowogrodzka, Mazurska, Olsztyńska, Zjazdowa, Kwidzyńska. Nie pobieramy opłaty za podstawienie samochodu. Cennik przeprowadzki obejmuje, tylko opłatę za przepracowany czas.

Przeprowadzki Gdynia Działki Leśne
Przeprowadzki Gdynia Działki Leśne

Relokacje mieszkań i biur

Obszar naszej działalności to głównie miasto Gdynia, trójmiasto i okolice. Jesteśmy gotowi, także na przeprowadzki międzymiastowe. Posiadamy niezbędny sprzęt do relokacji Państwa mienia (wózki, pasy, kosze, kartony, folie, taśmy). Zrealizowaliśmy kilka tysięcy przeprowadzek, wszystkie zakończone sukcesem i zadowoleniem klientów. Wykonujemy przeprowadzki dużych i małych mieszkań, domów, biur, sklepów, magazynów. Przeprowadzamy nie tylko całe mieszkania, ale też realizujemy mniejsze, pojedyncze transporty. Drobne przewozy dotyczą, szczególnie takich rzeczy jak: lodówka, pralka, zmywarka, kuchnia, telewizor, kanapa, sofa, fotel, komoda, szafa, stół itp.

Usługi transportowe

Usługi transportowe to przewóz np. lodówki, który wygląda tak, że wysyłamy samochód i 2 osoby do wnoszenia. Owijamy sprzęt folią, znosimy do samochodu, ustawiamy w pionie i przypinamy pasami na czas przewozu. Po dowiezieniu na miejsce, wnosimy do mieszkania i nie podłączamy. Lodówki agregatowe powinny odstać ok. 2 godzin. nie włączone do prądu. Przewiezienie np. dużych szaf, to operacja bardzo często polegająca na całkowitym rozłożeniu szafy, a po wykonaniu przewozu, ponownym jej złożeniu. Oczywiście nie wszystkie szafy wymagają rozłożenia, ale o tym decydujemy na miejscu, po zapoznaniu się z konstrukcją danego mebla.

Usługi dodatkowe

Ważnym aspektem jest to, że świadczymy usługi dodatkowe, wnoszenie mebli i sprzętu agd, wnoszenie ciężkich przedmiotów, montaż i demontaż mebli. Wywóz niepotrzebnych mebli do zakładu utylizacji. Instalacja sprzętu agd i rtv. Zorganizujemy również przeprowadzkę międzynarodową na terenie UE. Z pewnością zapewniamy doskonale wyszkolony zespół pracowników do załadunku i rozładunku Państwa mienia. Większość pracowników jest razem z nami od początku działalności. Każda kolejna przeprowadzka jest dla nas wyzwaniem i zarazem okazją do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych kompetencji. Ze względu na fakt, iż często w trakcie przeprowadzki pojawia się konieczność wiercenia otworów na obrazy, półki lub uchwyt na telewizor. Z pewnością jesteśmy przygotowani na taką okoliczność, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt. Przede wszystkim mamy doświadczenie i wiedze do podłączenia pralki, zmywarki, lodówki, sprzętu biurowego (kserokopiarki, drukarki, monitory, komputery).