Przeprowadzki Gdynia Obłuże

Przeprowadzki Gdynia Dzielnice

Przeprowadzki Gdynia Obłuże

Przeprowadzki Gdynia Obłuże to kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów i biur. Organizujemy profesjonalne relokacje na terenie miasta Gdynia w dzielnicy Obłuże. Od mieszkańców następujących ulic: Trasa Kwiatkowskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka, Admirała Józefa Unruga. Kapitana Konstantego Maciejewicza, Kapitana Stanisława Kosko, Kapitana Antoniego Ledóchowskiego, Majora Henryka Sucharskiego. Podgórska, Boisko, Skrajna, Promowa, Kuśnierska, Kontenerowa, Traczy, Sztukatorów, Flisaków, Szlifierzy, Nasypowa. Inżyniera Jana Śmidowicza, Bosmańska, Turkusowa, Benisławskiego, Tucholska, Knyszyńska, Kampinowska, Zielona, Jarowa. Granatowa, Karpińskiego, Marii Wittekówny, Stolarska, Spawaczy, Szkutnicza, Krawiecka, Robotnicza. Bednarska, Cechowa, Snycerska, Białowieska, Piekarska, Ciesielska, Czeladnicza, Brukarska, Szklarska. Frezerów, Jantarowa, Perłowa, Szewska, Rębaczy, Kołodziejska, Rymarska, Szewska, Tokarska. Nie pobieramy opłaty za podstawienie samochodu. Cennik przeprowadzki obejmuje, tylko opłatę za przepracowany czas.

Przeprowadzki Gdynia Obłuże
Przeprowadzki Gdynia Obłuże

Relokacje mieszkań i biur

Obszar naszej działalności to głównie miasto Gdynia, trójmiasto i okolice. Jesteśmy gotowi, także na przeprowadzki międzymiastowe. Posiadamy niezbędny sprzęt do relokacji Państwa mienia (wózki, pasy, kosze, kartony, folie, taśmy). Zrealizowaliśmy kilka tysięcy przeprowadzek, wszystkie zakończone sukcesem i zadowoleniem klientów. Wykonujemy przeprowadzki dużych i małych mieszkań, domów, biur, sklepów, magazynów. Przeprowadzamy nie tylko całe mieszkania, ale też realizujemy mniejsze, pojedyncze transporty. Drobne przewozy dotyczą, szczególnie takich rzeczy jak: lodówka, pralka, zmywarka, kuchnia, telewizor, kanapa, sofa, fotel, komoda, szafa, stół itp.

Usługi transportowe

Usługi transportowe to przewóz np. lodówki, który wygląda tak, że wysyłamy samochód i 2 osoby do wnoszenia. Owijamy sprzęt folią, znosimy do samochodu, ustawiamy w pionie i przypinamy pasami na czas przewozu. Po dowiezieniu na miejsce, wnosimy do mieszkania i nie podłączamy. Lodówki agregatowe powinny odstać ok. 2 godzin. nie włączone do prądu. Przewiezienie np. dużych szaf, to operacja bardzo często polegająca na całkowitym rozłożeniu szafy, a po wykonaniu przewozu, ponownym jej złożeniu. Oczywiście nie wszystkie szafy wymagają rozłożenia, ale o tym decydujemy na miejscu, po zapoznaniu się z konstrukcją danego mebla.

Usługi dodatkowe

Ważnym aspektem jest to, że świadczymy usługi dodatkowe, wnoszenie mebli i sprzętu agd, wnoszenie ciężkich przedmiotów, montaż i demontaż mebli. Wywóz niepotrzebnych mebli do zakładu utylizacji. Instalacja sprzętu agd i rtv. Zorganizujemy również przeprowadzkę międzynarodową na terenie UE. Z pewnością zapewniamy doskonale wyszkolony zespół pracowników do załadunku i rozładunku Państwa mienia. Większość pracowników jest razem z nami od początku działalności. Każda kolejna przeprowadzka jest dla nas wyzwaniem i zarazem okazją do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych kompetencji. Ze względu na fakt, iż często w trakcie przeprowadzki pojawia się konieczność wiercenia otworów na obrazy, półki lub uchwyt na telewizor. Z pewnością jesteśmy przygotowani na taką okoliczność, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt. Przede wszystkim mamy doświadczenie i wiedze do podłączenia pralki, zmywarki, lodówki, sprzętu biurowego (kserokopiarki, drukarki, monitory, komputery).