Przeprowadzki Gdynia Orłowo

Przeprowadzki Gdynia Dzielnice

Przeprowadzki Gdynia Orłowo

Przeprowadzki Gdynia Orłowo to kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów i biur. Organizujemy profesjonalne relokacje na terenie miasta Gdynia w dzielnicy Orłowo. Od mieszkańców następujących ulic: Aleja Zwycięstwa, Wielkopolska, Orłowska, Świętopełka, Przebendowskich, Balladyny, Światowida, Goplany. Aldony, Perkuna, Popiela, Króla Jana III, Przemysława, Mestwina, Plażowa, Zaciszna, Spacerowa, Zapotoczna, Huzarska, Szyprów, Kaprów, Cumowników, Sterników, Armatorów, Szturmanów, Nawigatorów, Cyprysowa. Akacjowa, Limbowa, Kasztanowa, Bukowa, Wierzbowa, Brzozowa, Miodowa, Jaworowa, Świerkowa, Jesionowa, Jodłowa, Olchowa, Inżynierska, Wrocławska, Techniczna, Architektów, Oficerska, Adwokacka, Miernicza, Sędziowska, Źródlana, Folwarczna. Kurpiowska, Sieradzka, Rybnicka, Raciborska, Plac Górnośląski, Mysłowicka, Chorzowska, Głogowska, Kurpiowska, Żmudzka, Góralska. Nie pobieramy opłaty za podstawienie samochodu. Cennik przeprowadzki obejmuje, tylko opłatę za przepracowany czas.

Przeprowadzki Gdynia Orłowo
Przeprowadzki Gdynia Orłowo

Relokacje mieszkań i biur

Obszar naszej działalności to głównie miasto Gdynia, trójmiasto i okolice. Jesteśmy gotowi, także na przeprowadzki międzymiastowe. Posiadamy niezbędny sprzęt do relokacji Państwa mienia (wózki, pasy, kosze, kartony, folie, taśmy). Zrealizowaliśmy kilka tysięcy przeprowadzek, wszystkie zakończone sukcesem i zadowoleniem klientów. Wykonujemy przeprowadzki dużych i małych mieszkań, domów, biur, sklepów, magazynów. Przeprowadzamy nie tylko całe mieszkania, ale też realizujemy mniejsze, pojedyncze transporty. Drobne przewozy dotyczą, szczególnie takich rzeczy jak: lodówka, pralka, zmywarka, kuchnia, telewizor, kanapa, sofa, fotel, komoda, szafa, stół itp.

Usługi transportowe

Usługi transportowe to przewóz np. lodówki, który wygląda tak, że wysyłamy samochód i 2 osoby do wnoszenia. Owijamy sprzęt folią, znosimy do samochodu, ustawiamy w pionie i przypinamy pasami na czas przewozu. Po dowiezieniu na miejsce, wnosimy do mieszkania i nie podłączamy. Lodówki agregatowe powinny odstać ok. 2 godzin. nie włączone do prądu. Przewiezienie np. dużych szaf, to operacja bardzo często polegająca na całkowitym rozłożeniu szafy, a po wykonaniu przewozu, ponownym jej złożeniu. Oczywiście nie wszystkie szafy wymagają rozłożenia, ale o tym decydujemy na miejscu, po zapoznaniu się z konstrukcją danego mebla.

Usługi dodatkowe

Ważnym aspektem jest to, że świadczymy usługi dodatkowe, wnoszenie mebli i sprzętu agd, wnoszenie ciężkich przedmiotów, montaż i demontaż mebli. Wywóz niepotrzebnych mebli do zakładu utylizacji. Instalacja sprzętu agd i rtv. Zorganizujemy również przeprowadzkę międzynarodową na terenie UE. Z pewnością zapewniamy doskonale wyszkolony zespół pracowników do załadunku i rozładunku Państwa mienia. Większość pracowników jest razem z nami od początku działalności. Każda kolejna przeprowadzka jest dla nas wyzwaniem i zarazem okazją do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych kompetencji. Ze względu na fakt, iż często w trakcie przeprowadzki pojawia się konieczność wiercenia otworów na obrazy, półki lub uchwyt na telewizor. Z pewnością jesteśmy przygotowani na taką okoliczność, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt. Przede wszystkim mamy doświadczenie i wiedze do podłączenia pralki, zmywarki, lodówki, sprzętu biurowego (kserokopiarki, drukarki, monitory, komputery).