Przeprowadzki Puck

Przeprowadzki

Przeprowadzki Puck. W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą, poszerzyliśmy obszar działalności o miasto Puck. Cennik przeprowadzki na terenie Pucka, nie różni się od cennika przeprowadzki na terenie Gdyni, doliczamy natomiast opłatę za podstawienie samochodu.

Przeprowadzki Puck

Obszar naszej działalności to głównie Gdynia, trójmiasto i okolice. Jesteśmy także gotowi na przeprowadzki międzymiastowe. Posiadamy niezbędny sprzęt do relokacji Państwa mienia, wózki, pasy, kosze, kartony, folie, taśmy. Zrealizowaliśmy kilka tysięcy przeprowadzek, wszystkie zakończone sukcesem i zadowoleniem klientów. Wykonujemy przeprowadzki dużych i małych mieszkań, biur, sklepów, magazynów. Przewozimy nie tylko całe mieszkania, ale wykonujemy też pojedyncze transporty. Przewieziemy i wniesiemy do mieszkania lodówkę, pralkę, kanapę, szafę itp.

Przeprowadzki Puck
Przeprowadzki Puck

Transport Puck

Transport np. lodówki wygląda tak, że wysyłamy samochód i 2 osoby do wnoszenia. Owijamy sprzęt folią, znosimy do samochodu, ustawiamy w pionie i przypinamy pasami na czas przewozu. Po dowiezieniu na miejsce, wnosimy do mieszkania, rozpakowujemy i nie podłączamy. Lodówki agregatowe powinny odstać ok 2 godz. nie podłączone do prądu.

Transport np. dużych szaf to operacja, najczęściej polegająca na całkowitym rozłożeniu szafy, a po wykonaniu przewozu ponownym jej złożeniu. Oczywiście nie wszystkie szafy wymagają rozłożenia.

Transport pralki, wskazane jest aby pralka na czas transportu miała założone blokady bębna. Blokady takie montowane są w fabryce do każdej pralki.

Usługi dodatkowe

Świadczymy także usługi dodatkowe, wnoszenie mebli i sprzętu agd, wnoszenie ciężkich przedmiotów, montaż i demontaż mebli. Wywóz niepotrzebnych mebli do zakładu utylizacji. Instalacja sprzętu agd i rtv. Zorganizujemy również przeprowadzkę międzynarodową na terenie UE. Zapewniamy doskonale wyszkolony zespół pracowników do załadunku i rozładunku Państwa mienia. Większość pracowników jest z nami od początku naszej działalności. Każda kolejna przeprowadzka to dla nas wyzwanie i zarazem okazja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Często w trakcie przeprowadzki, pojawia się konieczność wiercenia otworów na obrazy, półki czy uchwyt na telewizor. Jesteśmy przygotowani na taką okoliczność, posiadamy odpowiedni sprzęt.

Mamy doświadczenie i kwalifikacje do podłączenia sprzętu agd (pralki, zmywarki, lodówki), sprzętu biurowego (kserokopiarki, drukarki, monitory, komputery).

Zapraszamy do kontaktu.