Przeprowadzki Sopot

Przeprowadzki Gdynia

Przeprowadzki Sopot

Przeprowadzki Sopot, w związku z dużym zainteresowaniem naszej oferty, poszerzyliśmy obszar działalności o miasto Sopot. Cennik przeprowadzki na terenie Sopotu, nie różni się od cennika przeprowadzki na terenie Gdyni, doliczamy natomiast opłatę za podstawienie samochodu.

Obszar naszej działalności to głównie Gdynia, trójmiasto i okolice. Jesteśmy także gotowi na przeprowadzki międzymiastowe. Posiadamy niezbędny sprzęt, do relokacji Państwa mienia, wózki, pasy, kosze, kartony, folie, taśmy. Zrealizowaliśmy kilka tysięcy przeprowadzek, wszystkie zakończone sukcesem i zadowoleniem klientów. Wykonujemy przeprowadzki dużych i małych mieszkań, biur, sklepów, magazynów. Przewozimy nie tylko całe mieszkania, ale też pojedyncze transporty, lodówkę, pralkę, kanapę.

Transport np. lodówki, wygląda tak, że wysyłamy samochód i 2 osoby do wnoszenia. Owijamy sprzęt folią, znosimy do samochodu, ustawiamy w pionie i przypinamy pasami na czas przewozu. Po dowiezieniu na miejsce, wnosimy do mieszkania, rozpakowujemy i nie podłączamy. Lodówki agregatowe powinny odstać ok 2 godz, nie podłączone do prądu.

Transport np. dużych szaf, to operacja najczęściej polegająca, na całkowitym rozłożeniu szafy, a po wykonaniu przewozu, ponownym jej złożeniu. Oczywiście, nie wszystkie szafy wymagają rozłożenia.

Transport pralki, wskazane jest aby pralka na czas transportu, miała założone blokady bębna. Blokady takie, montowane są w fabryce do każdej pralki.

Usługi dodatkowe

Świadczymy także usługi dodatkowe, wnoszenie mebli i sprzętu agd, wnoszenie ciężkich przedmiotów, montaż i demontaż mebli. Wywóz niepotrzebnych mebli do zakładu utylizacji. Instalacja sprzętu agd i rtv. Zorganizujemy również przeprowadzkę międzynarodową na terenie UE. Zapewniamy doskonale wyszkolony zespół pracowników do załadunku i rozładunku Państwa mienia. Większość pracowników jest z nami od początku naszej działalności. Każda kolejna przeprowadzka, to dla nas wyzwanie i zarazem okazja, do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Często w trakcie przeprowadzki, pojawia się konieczność wiercenia otworów na obrazy, półki czy uchwyt na telewizor. Jesteśmy przygotowani na taką okoliczność, posiadamy odpowiedni sprzęt.

Mamy doświadczenie i kwalifikacje do podłączenia sprzętu agd (pralki, zmywarki, lodówki), sprzętu biurowego (kserokopiarki, drukarki, monitory, komputery).