Przeprowadzki Szemud

Przeprowadzki

Przeprowadzki Szemud. W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą, poszerzyliśmy obszar działalności o Szemud. Cennik przeprowadzki na terenie Szemuda, nie różni się od cennika przeprowadzki na terenie Gdyni, doliczamy natomiast opłatę za podstawienie samochodu.

Przeprowadzki Szemud

Obszar naszej działalności to głównie Gdynia, trójmiasto i okolice. Jesteśmy także gotowi na przeprowadzki międzymiastowe. Posiadamy niezbędny sprzęt do relokacji Państwa mienia, wózki, pasy, kosze, kartony, folie, taśmy. Zrealizowaliśmy kilka tysięcy przeprowadzek, wszystkie zakończone sukcesem i zadowoleniem klientów. Wykonujemy przeprowadzki dużych i małych mieszkań, biur, sklepów, magazynów. Przewozimy nie tylko całe mieszkania, ale wykonujemy też pojedyncze transporty. Przewieziemy i wniesiemy do mieszkania lodówkę, pralkę, kanapę, szafę itp.

Przeprowadzki Szemud
Przeprowadzki Szemud

Transport Szemud

Transport np. lodówki wygląda tak, że wysyłamy samochód i 2 osoby do wnoszenia. Owijamy sprzęt folią, znosimy do samochodu, ustawiamy w pionie i przypinamy pasami na czas przewozu. Po dowiezieniu na miejsce, wnosimy do mieszkania, rozpakowujemy i nie podłączamy. Lodówki agregatowe powinny odstać ok 2 godz. nie podłączone do prądu.

Transport np. dużych szaf to operacja, najczęściej polegająca na całkowitym rozłożeniu szafy, a po wykonaniu przewozu ponownym jej złożeniu. Oczywiście nie wszystkie szafy wymagają rozłożenia.

Transport pralki, wskazane jest aby pralka na czas transportu miała założone blokady bębna. Blokady takie montowane są w fabryce do każdej pralki.

Usługi dodatkowe

Świadczymy także usługi dodatkowe, wnoszenie mebli i sprzętu agd, wnoszenie ciężkich przedmiotów, montaż i demontaż mebli. Wywóz niepotrzebnych mebli do zakładu utylizacji. Instalacja sprzętu agd i rtv. Zorganizujemy również przeprowadzkę międzynarodową na terenie UE. Zapewniamy doskonale wyszkolony zespół pracowników do załadunku i rozładunku Państwa mienia. Większość pracowników jest z nami od początku naszej działalności. Każda kolejna przeprowadzka to dla nas wyzwanie i zarazem okazja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Często w trakcie przeprowadzki, pojawia się konieczność wiercenia otworów na obrazy, półki czy uchwyt na telewizor. Jesteśmy przygotowani na taką okoliczność, posiadamy odpowiedni sprzęt.

Mamy doświadczenie i kwalifikacje do podłączenia sprzętu agd (pralki, zmywarki, lodówki), sprzętu biurowego (kserokopiarki, drukarki, monitory, komputery).

Zapraszamy do kontaktu.