Przeprowadzki Wzgórze Świętego Maksymiliana

Przeprowadzki Gdynia

Relokacje mieszkań i biur

Przeprowadzki Wzgórze Świętego Maksymiliana to kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur. Organizujemy kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur na terenie miasta Gdynia w dzielnicy Wzgórze Świętego Maksymiliana. Od mieszkańców następujących ulic: Legionów, Partyzantów, Mikołaja Kopernika, Ujejskiego, Biskupa Dominika, Elizy Orzeszkowej, Mikołaja Reja, Wincentego Pola, Ignacego Paderewskiego, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Jana Matejki, Frederyka Chopina, Juliana Ejsmonda, Cypriana Kamila Norwida, Artura Grottgera, Górna, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Marszałka Ferdynanda Focha, Władysława Syrokomli, Elizy Orzeszkowej, Harcerska, Gabriela Narutowicza, Generała Stanisława Maczka, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Wojewody Wachowiaka, Hetmańska, Kasztelańska, Wojewódzka, Senatorska, Generała Józefa Hallera. Nie pobieramy opłaty za podstawienie samochodu. Cennik przeprowadzki obejmuje tylko opłatę za przepracowany czas.

Przeprowadzki Wzgórze Świętego Maksymiliana
Przeprowadzki Wzgórze Świętego Maksymiliana

Obszar działalności

Obszar naszej działalności to głównie Gdynia, trójmiasto i okolice. Jesteśmy gotowi, także na przeprowadzki międzymiastowe. Posiadamy niezbędny sprzęt do relokacji Państwa mienia (wózki, pasy, kosze, kartony, folie, taśmy). Zrealizowaliśmy kilka tysięcy przeprowadzek, wszystkie zakończone sukcesem i zadowoleniem klientów. Wykonujemy przeprowadzki dużych i małych mieszkań, biur, sklepów, magazynów. Przeprowadzamy nie tylko całe mieszkania, ale też realizujemy mniejsze, pojedyncze transporty. Dotyczy to szczególnie takich rzeczy jak: lodówka, pralka, zmywarka, kuchnia, telewizor, kanapa, sofa, fotel, komoda, szafa, stół itp.

Transport Wzgórze Świętego Maksymiliana
Transport Wzgórze Świętego Maksymiliana

Transport Wzgórze Świętego Maksymiliana

Przewóz np. lodówki wygląda tak, że wysyłamy samochód i 2 osoby do wnoszenia. Owijamy sprzęt folią, znosimy do samochodu, ustawiamy w pionie i przypinamy pasami na czas przewozu. Po dowiezieniu na miejsce, wnosimy do mieszkania, rozpakowujemy i nie podłączamy. Lodówki agregatowe powinny odstać ok. 2 godzin. nie podłączone do prądu. Przewiezienie np. dużych szaf to operacja najczęściej polegająca na całkowitym rozłożeniu szafy, a po wykonaniu przewozu, ponownym jej złożeniu. Oczywiście nie wszystkie szafy wymagają rozłożenia, ale o tym decydujemy na miejscu, po zapoznaniu się z budową danego mebla.

Wnoszenie mebli Wzgórze Świętego Maksymiliana
Wnoszenie mebli Wzgórze Świętego Maksymiliana

Przeprowadzki Wzgórze Świętego Maksymiliana

Ważnym aspektem jest to, iż świadczymy także usługi dodatkowe, wnoszenie mebli i sprzętu agd, wnoszenie ciężkich przedmiotów, montaż i demontaż mebli. Wywóz niepotrzebnych mebli do zakładu utylizacji. Instalacja sprzętu agd i rtv. Zorganizujemy również przeprowadzkę międzynarodową na terenie UE. Z pewnością zapewniamy doskonale wyszkolony zespół pracowników do załadunku i rozładunku Państwa mienia. Większość pracowników jest razem z nami od początku działalności. Każda kolejna przeprowadzka jest dla nas wyzwaniem i zarazem okazją do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji. Ze względu na fakt, iż często w trakcie przeprowadzki pojawia się konieczność wiercenia otworów na obrazy, półki czy uchwyt na telewizor. To my z pewnością jesteśmy przygotowani na taką okoliczność, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt. Przede wszystkim mamy doświadczenie i wiedze do podłączenia pralki, zmywarki, lodówki, sprzętu biurowego (kserokopiarki, drukarki, monitory, komputery).

Przeprowadzki mieszkań i firm
Przeprowadzki mieszkań i firm