Relokacje mieszkań i biur Gdynia

Relokacje mieszkań i biur Gdynia, przede wszystkim możemy podzielić na trzy podstawowe grupy – mieszkania, biura i firmy. Natomiast, ze względu na stopień skomplikowania na trzy warianty. W związku z tym mamy trzy warianty przeprowadzek – małe, średnie i duże. Ze względu na fakt dużego zróżnicowania potrzeb i oczekiwań, wydaje się oczywistym, aby spotkać się wcześniej na miejscu przeprowadzki.

Relokacje mieszkań i biur Gdynia
Relokacje mieszkań i biur Gdynia

Przeprowadzki Gdynia

Spotkanie jest bezpłatne i nie jest zobowiązujące. Ma na celu przede wszystkim poznanie potrzeb i oczekiwań klienta. Istotne jest też ustalenie jakich środków transportu i jakich zabezpieczeń użyjemy. Ważnym aspektem jest także ustalenie ilości pracowników zaangażowanych w procesie relokacji. Po dokładnym zapoznaniu się z przedmiotem usługi, jesteśmy w stanie przygotować rzetelną wycenę.

Przeprowadzki Gdynia
Przeprowadzki Gdynia

Transport Gdynia

Transport mebli i sprzętu AGD/RTV to usługa, która być może zainteresuje tych klientów, którzy zakupili np. kanapę w sklepie meblowym. Nie zmieścili jej do swojego samochodu a sklep prawdopodobnie nie dysponuje transportem „na dziś”. Podobnie może być w przypadku lodówki, pralki, dużego telewizora, szafy, segmentu i wielu innych. Może zdarzyć się również potrzeba, wykonania transportu przedmiotów zakupionych na portalu ogłoszeniowym. To też zadanie dla nas. Nie musisz wychodzić z domu. Zadzwoń i zamów.

Magazynowanie mebli Gdynia
Magazynowanie mebli Gdynia

Relokacje mieszkań i biur Gdynia

Godnym uwagi jest fakt, iż posiadamy niezbędny sprzęt i materiały do zabezpieczenia przewożonego mienia, ale przede wszystkim wiedze i doświadczenie. W związku z tym, w przeciwieństwie do przypadkowych przewoźników, przewożących wszystko, od węgla, poprzez odpady budowlane, a na produktach rolnych kończąc. Jesteśmy profesjonalnie przygotowanie do kompleksowego transportu wyposażenia Twojego mieszkania, biura lub domu.

Relokacja mieszkań i  biur Gdynia
Relokacja mieszkań i biur Gdynia

Wnoszenie mebli Gdynia

Wnoszenie mebli to usługa skierowana głównie do tych osób, które zakupiły meble, sprzęt agd/rtv, sejf, piec, pianino, sprzęt biurowy itp. Dostawa najczęściej realizowana jest przy pomocy firmy kurierskiej, ale kurierzy nie wnoszą dużych i ciężkich gabarytów do mieszkania. W takim przypadku, zapraszamy do kontaktu z nami. W przeciwieństwie do firm kurierskich, które z oczywistych powodów nie świadczą w/w usługi. Wyślemy pracowników ze sprzętem potrzebnym do wnoszenia (wózki, pasy, koce, taśmy, kartony) i dokończymy proces dostawy. Wniesiemy do mieszkania, rozpakujemy i ustawimy tak, jak sobie tego zażyczysz.

Wnoszenie mebli Gdynia
Wnoszenie mebli Gdynia